SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
110 891 €
(2 133 € / m²)
Predaj
1+1
52 m²
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลเมืองชะอํา

miestnosti1+1
plocha52 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

One bed Sea view condo in Boat House Huahin, 5 star facilities.52Sqm. 1 Bedroom, 1 Bathroom, Living room and balcony. Fully furnished.FacilitiesFacil...

zariadený
Vek ponuky: 383dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลเมืองชะอํา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.