SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
60 391 €
(1 078 € / m²)
Predaj
1+1
56 m²
1, เมืองพัทยา

miestnosti1+1
plocha56 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This Condominium comprises of a single building, having 8 floors and includes 87 units.FacilitiesFacilities are include elevator, parking, 24-hours s...

zariadený
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

1, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Siam Real Estate