SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
132 711 €
(4 022 € / m²)
Predaj
1+1
33 m²
ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา

miestnosti1+1
plocha33 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

AROM JOMTIENNew luxury high-rise condo with panoramic sea views on the renowned Jomtien beach, excellent facilities and located close to many ameniti...

zariadený
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Siam Real Estate