SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
250 761 €
(3 299 € / m²)
Predaj
2+1
76 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

miestnosti2+1
plocha76 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This Condominium comprises of 2 buildings, having 31 floors and includes 353 units.Location- Near Wong Amat Beach 1 minute, Soi Naklua 16, Pattaya - ...

zariadený
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Siam Real Estate