SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
129 373 €
(2 441 € / m²)
Predaj
2+1
53 m²
พระตําหนัก 1, เมืองพัทยา

miestnosti2+1
plocha53 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

53 Sqm 2 Bedroom w/ Sea Views in UNIXX South Pattaya Condo For Sale - UNIXX72
Location: South Pattaya, Pratumnak Hill Road
Bedroom: 2
Bathroom: 2

Ostatné
Vek ponuky: 384dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

พระตําหนัก 1, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co