SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
97 088 €
(1 348 € / m²)
Predaj
2+1
72 m²
Moo 2

miestnosti2+1
plocha72 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Excellent value, this two-bedroom sea view pool apartment for sale is located overlooking Long Beach.Enjoy sparkling Andaman Sea views while being su...

zariadený
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Moo 2
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Siam Real Estate