SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
286 315 €
(3 409 € / m²)
Predaj
2+1
84 m²
ซอยนาจอมเทียน 56

miestnosti2+1
plocha84 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This two bedroom, two bath sea view condo is situated on the 14th floor of the the Del Mare Pattaya Condo. Breathtaking views can be seen from the li...

zariadený
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

ซอยนาจอมเทียน 56
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Siam Real Estate