SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 026 916 €
(8 777 € / m²)
Predaj
Atypický
117 m²
Murtenstrasse, Bern

miestnostiAtypický
plocha117 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Kapitalanlage oder zukünftiges Zuhause - 4.5 Zimmer Wohnung mit Garten in Bern BethlehemIn der Überbauung Acherli in Bern Bethlehem erwartet Sie eine ...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Murtenstrasse, Bern
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Swiss Property Icons GmbH