Výpis ponúk
40
40
40
292 458 €
(2 708 € / m²)
Predaj
3+1
108 m²
Reynolds Road
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
108 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Adorable and affordable, remodeled in 2025 and ready for a new Taos experience. You'll get new granite counter tops, sink and dishwasher in the K...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Po rekonštrukcii
Drevená podlaha
Dlažba
Sprchovací kút
Práčka
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
6dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Reynolds Road
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.