SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
295 576 €
(2 384 € / m²)
Predaj
3+1
124 m²
South Dayton Way

miestnosti3+1
plocha124 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Located on community green space, this two bedroom / two bathroom residence offers 1,328sf and mountain views. Tons of natural light, open floor plan,...

Parametre

Vygenerované z AI

VýhľadOtvorený obývací priestorKrbPrirodzené svetloPráčka

Ostatné
Vek ponuky: 92dní
Aktualizované: 88dní

Lokalita

South Dayton Way
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

The Agency | Denver