SUPA24
Kuchyňa; kuchynské spotrebiče, drevená podlaha, prirodzené svetlo, moderný štýl, po rekonštrukcii
Obývačka; drevená podlaha, prirodzené svetlo, moderný štýl, vysoké stropy
4 022 723 €
(20 843 € / m²)
Predaj
Atypický
193 m²
Bay Drive

miestnostiAtypický
plocha193 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

RARE, Turnkey 5th floor elevation Hotel Residence at Montage Kapalua Bay- one of the highest locations on the property, offering a "Premier Oceanview ...

Ostatné
Vek ponuky: 145dní
Aktualizované: 80dní

Lokalita

Bay Drive
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Coldwell Banker Island Properties