SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
2 296 555 €
(15 010 € / m²)
Predaj
1+1
153 m²
Flatbush Avenue Extension

miestnosti1+1
plocha153 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Immediate occupancy.Designed by award-winning SHoP Architects, residence 57C is a generously proportioned 1,652 sq ft north east facing three-bedroom,...

Parametre

Vygenerované z AI

Vysoké stropyDrevená podlahaPrirodzené svetloVýhľadTerasa

Ostatné
Vek ponuky: 163dní
Aktualizované: 66dní

Lokalita

Flatbush Avenue Extension
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Corcoran Sunshine Marketing Group