SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 727 843 €
(16 148 € / m²)
Predaj
1+1
107 m²
Cherry Street

miestnosti1+1
plocha107 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Residence 10H is a 1156 square foot two-bedroom, two bathrooms, with an open gourmet kitchen and breakfast bar. This spacious corner residence faces N...

Ostatné
Vek ponuky: 422dní
Aktualizované: 65dní

Lokalita

Cherry Street
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

The Corcoran Group