SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
319 788 €
(4 568 € / m²)
Predaj
1+1
70 m²
شارع العلم

miestnosti1+1
plocha70 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

Discover refined living at Vista Ridge & Grove Ridge, an exclusive residential collection by Emaar Properties, located in the fast-growing district of...

zariadený
Vek ponuky: 94dní
Aktualizované: 41dní

Lokalita

شارع العلم
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MOTELLE PROPERTY