SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
438 520 €
(6 265 € / m²)
Predaj
2+1
70 m²
طريق دبي - العين

miestnosti2+1
plocha70 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

Wynwood Horizon – apartments with designer interiors, a rooftop pool, and Smart Home!Wynwood Horizon by Imtiaz is a project inspired by contemporary a...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadMúdra zariadeniaKuchynské spotrebičeModerný štýl

Ostatné
Vek ponuky: 163dní
Aktualizované: 151dní

Lokalita

طريق دبي - العين
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DDA Realty