SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
225 000 €
(2 586 € / m²)
Predaj
3+1
87 m²
Calle Malvaloca, Sevilla

miestnosti3+1
plocha87 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Vivienda en venta muy luminosa, ubicada en el Plantinar, barrio residencial caracterizado por su ubicación estratégica junto a Nervión, y se encuentra...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Calle Malvaloca, Sevilla
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Inmobiliaria Sevilla 2000