Výpis ponúk
28
28
28
285 000 €
(3 239 € / m²)
Predaj
2+1
88 m²
Corriol d'en Crous, Bescanó
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
88 m²
kúpeľne
Apartment For sell in Bescano in Girona
Imagina despertar en un entorno tranquilo rodeado de naturaleza, con el río Ter a un paso y Girona a solo 10...
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Drevená podlaha
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
100dní
Aktualizované:
100dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Corriol d'en Crous, Bescanó
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
1001 PORTALES
Héctor AMELLÓ
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
1001 PORTALES
Héctor AMELLÓ
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu