SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
3 200 000 €
(15 459 € / m²)
Predaj
Atypický
207 m²
Avenida da Liberdade, Lisboa

miestnostiAtypický
plocha207 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

3 bedroom duplex flat with 2 parking spaces, on the prestigious Avenida da Liberdade, inserted in a classic building, fully rehabilitated in 2017, wit...

Ostatné
Vek ponuky: 45dní
Aktualizované: 44dní

Lokalita

Avenida da Liberdade, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dils Portugal