SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
399 000 €
(2 850 € / m²)
Predaj
3+1
140 m²
Rua do Salgueiral, Guimarães

miestnosti3+1
plocha140 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT589174

Apartamento T3 em Creixomil, Guimarães.

Este T3 em Creixomil, a poucos minutos do centro de Guimarães, apresenta...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Rua do Salgueiral, Guimarães
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZOME Guimarães ASA