SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
256 000 €
(8 533 € / m²)
Predaj
1+1
30 m²
Estrada de Albufeira, Albufeira

miestnosti1+1
plocha30 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

The apartment is located in a development with tourist facilities, including a swimming pool and snack bar, while the unit itself is designated for re...

Ostatné
Vek ponuky: 16dní
Aktualizované: 16dní

Lokalita

Estrada de Albufeira, Albufeira
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Real One - Real Estate & Property Management