SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
69 042 €
(1 409 € / m²)
Predaj
2+1
49 m²
Młyńska, Tczew

miestnosti2+1
plocha49 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w zadbanym, 3-k...

Ostatné
Vek ponuky: 46dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Młyńska, Tczew
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Mariusz Rekowski