Výpis ponúk
105 850 €
(3 528 € / m²)
Predaj
1+1
30 m²
Przelot, Poznań
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
30 m²
kúpeľne
Szczegóły Mieszkania
metraż 30.02 m2
balkon 4.34 m2
wysokość 2.58 m
położenie Północ
realizacja 2026-04
Szukasz idealnego miejsca do życia l...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky:
335dní
Aktualizované:
334dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Przelot, Poznań
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.