Výpis ponúk
19
19
19
140 205 €
(2 749 € / m²)
Predaj
2+1
51 m²
gmina Zielonki
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
51 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Sprzedam 2-pok mieszkanie (2 niezależne pokoje + jasna kuchnia) z niezależnym garażem. Os. wojskowe, Węgrzce - niecałe 2km do pętli tramwajowej Górka...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Internet
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Drevená podlaha
Samostatná kuchyňa
Vysoké stropy
Po rekonštrukcii
Prirodzené svetlo
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Vek ponuky:
490dní
Aktualizované:
489dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
gmina Zielonki
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.