SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
233 282 €
(3 589 € / m²)
Predaj
3+1
65 m²
gmina Świerzno

miestnosti3+1
plocha65 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,99 m2 + 2 balkony, na 4 piętrze 4-piętrowego nowego budynku z windą, znajdującego się w Kołobrzegu, p...

zariadený
Vek ponuky: 448dní
Aktualizované: 443dní

Lokalita

gmina Świerzno
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Martyna Piasecka