SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
358 735 €
(4 220 € / m²)
Predaj
2+1
85 m²
65 Avenue, Surrey

miestnosti2+1
plocha85 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This is the one buyers are always hoping to find. Bright 2 bedroom, 2 bathroom home offering incredible value with a layout that truly stands out. The...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Drevená podlahaPrirodzené svetloSamostatné wcVaňaSprchovací kútVýhľadOtvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaPráčka

Ostatné
Vek ponuky: 72dní
Aktualizované: 30dní

Lokalita

65 Avenue, Surrey
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Engel & Völkers Vancouver