Výpis ponúk
18
18
18
359 000 €
(4 544 € / m²)
Predaj
5+1
79 m²
Impasse des Pommerets, Sèvres
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+1
plocha
79 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
iad France - Jiwon Jung vous propose: Sèvres (92310) – Appartement 4 pièces – 79 m² - Traversant – Lumineux – entièrement rénové – Idéal famille, jeun...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
4dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Impasse des Pommerets, Sèvres
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.