SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
620 000 €
(11 481 € / m²)
Predaj
2+1
54 m²
Rue Saint-Lambert, Paris

miestnosti2+1
plocha54 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Situé au sein d’une résidence récente de standing, ce bel appartement de 2 pièces bénéficie d’un étage élevé et d’une agréable vue dégagée sur jardin....

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Rue Saint-Lambert, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Delambre Immobilier