SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
321 500 €
(4 871 € / m²)
Predaj
3+1
66 m²
Place Hector Berlioz, Claix

miestnosti3+1
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Corinne Rouyer (06 33 91 84 03) vous propose : Venez découvrir cet appartement de 3 pièces d'environ 66 m² environ avec balcon et 2 place...

Ostatné
Vek ponuky: 163dní
Aktualizované: 63dní

Lokalita

Place Hector Berlioz, Claix
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France