Výpis ponúk
4
4
225 000 €
(2 273 € / m²)
Predaj
3+1
99 m²
Route de Cluses, Châtillon-sur-Cluses
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
99 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Appartement T3 avec vue dégagée + combles aménageables Parking Châtillon-sur-ClusesÀ découvrir avec l’Agence des 2 Vallées : Situé à Châtillon-sur...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Výhľad
Podlažie
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
83dní
Aktualizované:
37dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Route de Cluses, Châtillon-sur-Cluses
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
Agence Des 2 Vallées
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
Agence Des 2 Vallées
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu