SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
69 900 €
(1 427 € / m²)
Predaj
3+1
49 m²
Rue de l’Abbaye, Beaumont-le-Roger

miestnosti3+1
plocha49 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Nathalie Floret vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement lumineux 3 pièces à Beaumont-le-Roger !Venez découvrir ce bel appartemen...

Ostatné
Vek ponuky: 40dní
Aktualizované: 40dní

Lokalita

Rue de l’Abbaye, Beaumont-le-Roger
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France