SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
320 000 €
(6 275 € / m²)
Predaj
3+1
51 m²
Chemin des Rastines, Antibes

miestnosti3+1
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Quartier Les Combes , résidence recherchée avec piscine et tennis. 3 pièces traversant Est-Ouest en avant-dernier étage avec ascenseur en très bon éta...

Elektrické
Vek ponuky: 19dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Chemin des Rastines, Antibes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Pitois Immobilier