SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
56 056 €
(603 € / m²)
Predaj
3+1
93 m²
ميدان شيري

miestnosti3+1
plocha93 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

New Launch Project – Street View Apartment for Sale | 93 sqm – HurghadaUnit Details• Type: Apartment• Area: 93 sqm• View: Street View• Balcony: Availa...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Hurghadians Property development