SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
360 000 €
(3 789 € / m²)
Predaj
4+1
95 m²
Općina Okrug

miestnosti4+1
plocha95 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Posredujemo u prodaji prostranog stana smještenog u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade na izvrsnoj lokaciji u blizini svih turističkih sadržaja u...

Ostatné
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Općina Okrug
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine