SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
330 000 €
(3 300 € / m²)
Predaj
2+kk
100 m²
Centar, Općina Medulin

miestnosti2+kk
plocha100 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ISTRIE, BANJOLE - Velký byt ve skvělé lokalitě s terasami a bazénem! K prodeji nabízíme byt v prestižní lokalitě, pouhých 500 metrů od moře a v blízko...

Nezariadený
Vek ponuky: 164dní
Aktualizované: 164dní

Lokalita

Centar, Općina Medulin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić