SUPA24
Dom a okolie; výhľad
Dom a okolie; výhľad
Dom a okolie; výhľad
750 000 €
(4 518 € / m²)
Predaj
4+1
166 m²
Kostrena, Grad Rijeka

miestnosti4+1
plocha166 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Na odličnoj lokaciji u Kostreni, u mirnom i kvalitetnom okruženju novijih objekata, prodaje se moderan dvoetažni stan s bazenom u vrhunskoj novogradnj...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaVýhľadPodlažieOtvorený obývací priestorSprchovací kútKuchynské spotrebičeDrevená podlahaVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetlo

Ostatné
Vek ponuky: 77dní
Aktualizované: 55dní

Lokalita

Kostrena, Grad Rijeka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Four nekretnine d.o.o.

Predrag Maras