SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
505 000 €
(6 235 € / m²)
Predaj
3+1
81 m²
Grad Šibenik

miestnosti3+1
plocha81 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

ŠIBENIK, BRODARICA – 2. red uz more, stan s vrtom 40 m2, NOVOGRADNJA!

52 m² vanjskog prostora u novogradnji u 2. redu uz more – upravo ta kombinacij...

Ostatné
Vek ponuky: 27dní
Aktualizované: 27dní

Lokalita

Grad Šibenik
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego