SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
480 000 €
(3 310 € / m²)
Predaj
4+1
145 m²
Grad Rijeka

miestnosti4+1
plocha145 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

CASA BELLA – ekskluzivan stan u novogradnji, Srdoči, Rijeka

Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u rezidencijalnoj zoni Srdoča smjestil...

Ostatné
Vek ponuky: 61dní
Aktualizované: 61dní

Lokalita

Grad Rijeka
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CASA BELLA NEKRETNINE

Dario Jovanović, bacc.oec.