SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
186 131 €
(3 209 € / m²)
Predaj
3+1
58 m²
Narodni trg, Grad Pula

miestnosti3+1
plocha58 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ISTRIE, PULA - Nejvyhledávanější typ bytu se zahradou ve skvělé lokalitě! Představujeme Vám byt 3+1 s krytou terasou a zahradou v bezprostřední blízko...

Nezariadený
Vek ponuky: 164dní
Aktualizované: 164dní

Lokalita

Narodni trg, Grad Pula
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić