SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
680 000 €
(6 602 € / m²)
Predaj
1+kk
103 m²
Nova cesta, Grad Opatija

miestnosti1+kk
plocha103 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

OPATIJA, CENTRUM - luxusně zařízený byt + apartmán v centru Opatije Na prodej impozantní nemovitost nacházející se v samém centru Opatije s prostornou...

Parametre

Vygenerované z AI

TerasaPo rekonštrukciiKuchynské spotrebičeZariadenýModerný štýl

Nezariadený
Vek ponuky: 165dní
Aktualizované: 165dní

Lokalita

Nova cesta, Grad Opatija
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić