Výpis ponúk
12
12
12
309 000 €
(2 943 € / m²)
Predaj
3+1
105 m²
Na Placu, Grad Krk
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
105 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
OKOLICA GRADA KRKA – APARTMAN U OBITELJSKOJ KUĆI S BAZENOM
U mirnom okruženju u blizini grada Krka, prodaje se apartman na prvom katu obiteljske kuće...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
423dní
Aktualizované:
419dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Na Placu, Grad Krk
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.