SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
263 500 €
(5 067 € / m²)
Predaj
2+1
52 m²
Grad Crikvenica

miestnosti2+1
plocha52 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

CRIKVENICA - Moderan stan u Crikvenici, 100 m od mora, terasa i pogled na more

U ponudi je atraktivan i moderno uređen stan smješten u mirnom i požel...

Ostatné
Vek ponuky: 28dní
Aktualizované: 12dní

Lokalita

Grad Crikvenica
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dux nekretnine d.o.o.

Višnja Torić