SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
850 000 €
(4 359 € / m²)
Predaj
3+1
195 m²
Grad Crikvenica

miestnosti3+1
plocha195 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

For sale are two exclusive properties in a newly constructed building situated on a serene private street, just 300 meters from the seaside in Dramalj...

Ostatné
Vek ponuky: 205dní
Aktualizované: 62dní

Lokalita

Grad Crikvenica
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz