SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
474 298 €
(4 840 € / m²)
Predaj
3+1
98 m²
Kastanija

miestnosti3+1
plocha98 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

NOVIGRAD, NOVI STAN S POGLEDOM NA MORE U mirnom i lijepom naselju udaljenom samo 1 km od centra grada Novigrada, prodajemo ovaj luksuzan stan (S6) na ...

Ostatné
Vek ponuky: 47dní
Aktualizované: 47dní

Lokalita

Kastanija
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CSLO NEPREMIČNINE, d.o.o.

Kristijan Fraj