SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
452 799 €
(5 390 € / m²)
Predaj
4+kk
84 m²
Choceradská, Praha 4
Topovať

miestnosti4+kk
plocha84 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavPo rekonštrukcii
suterénNie
terasaNie

Popis

Nabízíme k prodeji světlý prostorný byt po kompletní rozsáhlé rekonstrukci včetně elektřiny o dispozici 4+kk/L o celkové výměře cca 77 m2 + velká lodž...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Po rekonštrukciiVýhľadSamostatné wcSprchovací kút

Ostatné
Vek ponuky: 70dní
Aktualizované: 63dní

Lokalita

Choceradská, Praha 4
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HVB Real Estate s.r.o.

Dimitri Naumov