SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
555 397 €
(6 692 € / m²)
Predaj
3+kk
83 m²
Nepomuckých, Praha 18
Topovať

miestnosti3+kk
plocha83 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

Velmi pěkný a prostorný byt 3+kk s podlahovou plochou 83,34 m2 a předzahrádkou o velikosti 70 m2, který má vlastní sklep a garážové stání.

Ostatné
Vek ponuky: 47dní
Aktualizované: 34dní

Lokalita

Nepomuckých, Praha 18

Občianska vybavenosť

MAHOON real estate s.r.o.

Ing. Karel Mráz