SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
271 317 €
(4 111 € / m²)
Predaj
3+kk
66 m²
Pecháčkova, Plzeň
Topovať

miestnosti3+kk
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

Nový text:
Nabízíme k prodeji moderní slunný byt o dispozici 3+kk s balkonem o celkové ploše 66,5 m2. Nemovitost se nachází v 6. nadzemním podlaží vel...

Ústredné diaľkové
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Pecháčkova, Plzeň

Občianska vybavenosť

REALITY NIL s.r.o.

Eva Vlková DiS.