SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
133 694 €
(2 089 € / m²)
Predaj
Atypický
64 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha64 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Двустаен апартамент с площ от 64,4м2 / ЗП 53,3м2. Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-бързо развиващите се квартали на София. Лесен дост...

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА