SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
105 535 €
(1 759 € / m²)
Predaj
Atypický
60 m²
Николай Хайтов, Варна

miestnostiAtypický
plocha60 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

АДРЕС недвижими имоти предлага двустаен апартамент в бутикова сграда с Акт 14. Жилището се състои от дневна с кухня и трапезария, 2 спални, баня с тоа...

Parametre

Vygenerované z AI

VýhľadOtvorený obývací priestorSprchovací kútDrevená podlahaVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetlo

Ostatné
Vek ponuky: 86dní
Aktualizované: 86dní

Lokalita

Николай Хайтов, Варна
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АДРЕС