SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
145 086 €
(1 727 € / m²)
Predaj
Atypický
84 m²
São Paulo

miestnostiAtypický
plocha84 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

APARTAMENTO IMPECÁVEL de 84m² com 1 vaga de garagem no condomínio Massimo Residence Nova Saúde da Eztec!
Imóvel novo, ANDAR ALTO, recém-reformado e fi...

Ostatné
Vek ponuky: 26dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

São Paulo
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

BASE IMÓVEIS