Výpis ponúk
21
21
21
853 581 €
(3 934 € / m²)
Predaj
Atypický
217 m²
RUA TANGARA, Florianópolis
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
217 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Cobertura com três suites à venda no Centro de Florianópolis
3 dormitórios, todos suites
1 suite com banheira Dupla
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Typ budovy:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky:
25dní
Aktualizované:
7dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
RUA TANGARA, Florianópolis
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.